Свято іменинника у Новому селі

28 листопада 2012 року студенти, аспіранти і працівники ТНТУ (Кухарська Вікторія Богданівна, Щур Наталя Миколаївна, Сікорський Сергій, Сорівка Ігор, Сорівка Василь, Цьонь Олег, Яциковська Уляна, Удех Точукву) відвідали дитячий будинок у Новому Селі Підволочиського району. Завдяки коштам, які зібрали студенти та викладачі, діти отримали подарунки: іграшки, кімнатні тапочки, одяг, розмальовки, фломастери, солодощі. Вихованці дитячого будинку підготували цікаву розважальну програму з нагоди Дня Іменинника. Дітки розповідали вірші, співали пісні, брали участь у конкурсах, ознайомили з виставкою робіт.

За допомогу в організації поїздки та збору коштів висловлюємо подяку усім людям доброї волі, що долучились до благодійної справи.