Українсько-Польські дні освіти, науки та інновацій 2017

Ректор Петро Ясній взяв участь у засіданні міжнародного оргкомітету з питань підготовки Українсько-Польських днів освіти, науки та інновацій (Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща). Засідання провели 6 березня 2017 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

До роботи організаційного комітету долучились представники польської та української освітньої спільноти.

Зокрема, Україну представляли: проф. Ю. Бобало (ректор Національного університету «Львівська політехніка»), академік НАН Є. Крижанівський (ректор ІФНТУНГ), співголова оргкомітету, член-кореспондент НАН С.І.Сидоренко (проректор з науково-педагогічної роботи, відповідальний за міжнародні зв’язки КПІ ім. Ігоря Сікорського), секретар міжнародного оргкомітету А.В.Ковтун, заступник голови Івано-Франківської ОДА І. Пасічняк.

До складу польської делегації увійшли: В. Сівіньський (президент освітнього фонду «Perspektywy» та віце-президент асоціації IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence), проф. Т. Лодиговський (ректор Познаньського політехнічного університету), ректор, проф. М. Тукендорф, директор бюро ректора В. Найда та спеціаліст з міжнародної діяльності Я. Польська (Опольський політехнічний університет).

Оргкомітет розглянув питання організації Форуму та поглиблення співпраці між вищими технічними навчальними закладами Польщі та України.

Під час зустрічі ректор Петро Ясній обговорив питання розширення науково-освітньої співпраці ТНТУ з ректорами Познанського політехнічного університету та Опольського політехнічного університету.