Повідомлення про захист дисертацій
на здобуття ступеня доктора філософії

Разова спеціалізована вчена рада Голова разової спеціалізованої вченої ради:

ПІДГУРСЬКИЙ Микола Іванович — доктор технічних наук, професор, професор кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Офіційні опоненти:
  • ДЗЮБИК Андрій Романович — кандидат технічних наук, доцент кафедри зварювального виробництва, діагностики та відновлення металоконструкцій Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка»;
  • РОП'ЯК Любомир Ярославович — доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри комп'ютеризованого машинобудування. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;
  • СОЛОВЕЙ Сергій Олександрович — кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник вiддiлу мiцностi зварних конструкцiй № 003 Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України.
Рецензенти:
  • МАРУЩАК Павло Орестович — доктор технічних наук, професор, проректор з наукової роботи Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.
27 червня 2024 року