8-ий міжнародний симпозіум
«Проблеми інтеграції науково-освітнього,
інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі»
(Україна - Туреччина)

12 - 14 червня 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбудеться 8-ий міжнародний симпозіум із проблем інтеграції науково-освітнього, інтелектуального потенціалу в державотворчому процесі, використання світового досвіду для демократичної трансформації та соціально-економічного розвитку України в умовах глобалізаційного впливу на всі сфери суспільного життя.

На симпозіумі планується розглянути і обговорити широке коло проблем із напрямків:

1. Значення і роль науково-освітнього, інтелектуального потенціалу України у формуванні громадянського суспільства, української модерної нації та розвитку публічного управління (проблеми реалізації Конституції України, політичної структуризації суспільства, формування національної свідомості та державницького мислення, професіоналізації державно-управлінських кадрів тощо).
  2. Співробітництво між Україною та ЄС у сфері освіти, науки та професійній підготовці кадрів.
  3. Навчальні заклади та наукові установи в умовах демократичної трансформації українського суспільства. Сучасні науково-освітні технології в контексті Болонського процесу та концепції менеджменту знань.
  4. Духовні, моральні та релігійні цінності в інтеграції українського суспільства.
  5. Молодь у розбудові України.
  6. Проблеми розвитку і збереження інтелектуального потенціалу України. Відродження імен маловідомих фундаторів вітчизняної науки.

За участю провідних вітчизняних та зарубіжних учених і державних діячів відбудеться Круглий стіл: «Гуманітарні засади державотворення»

План роботи симпозіуму

12 червня:

• 8.00 - 10.00 — заїзд і реєстрація учасників;
  • 10.00 - 14.00 — пленарне засідання в читальному залі бібліотеки університету (вул. Руська, 56, навч.корп.№2, к.58);
  • 15.00 - 17.00 — робота секцій;
  • 17.00 — покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку та екскурсія по місту Тернопіль.

13 червня:

• 9.30 - 13.00 — робота секцій; круглий стіл, підведення підсумків, прийняття рішень за результатами роботи симпозіуму;
  • 14.00 - 18.30 — екскурсія в Марійський духовний центр Зарваниця.