Розклад

До уваги студентів і викладачів!

Заняття у весняному семестрі будуть проводитись згідно розкладу у змішаному режимі, що передбачає навчання очно (в аудиторіях) та дистанційно (в середовищі ATutor).

Початок занять:

• для студентів 1 -3 курсів – 08.02.2021;
  • для студентів 4 курсу – 15.02.2021;
  • для студентів 5 курсу – 01.03.2021.

Залежно від епідеміологічної ситуації, в розклад можуть бути внесені зміни!

До уваги студентів!

Постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. №81 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. №1045» розширено перелік студентів, які мають право на отримання соціальної стипендії.

Крім категорій студентів, які визначені постановою КМУ від 28 грудня 2016 р. №1045, право на соціальні стипендії мають:

• особи, яким призначені соціальні стипендії Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей відповідно до постанови Верховної Ради України від 24 жовтня 2002 р. № 218-IV;
  • діти-інваліди та особи з інвалідністю I—III групи;
  • студенти (курсанти) із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Студентів визначених категорій просимо звернутися у деканати факультетів для оформлення документів про призначення соціальних стипендій.