Студенти ТНТУ взяли участь у літній програмі
«Німецька мова та інформатика»
в Університеті прикладних наук Шмалькальден, Німеччина

Студенти першого та другого курсу, що навчаються на факультеті комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, а саме Щавурська Валентина, Вербицька Валерія, Добривода Наталія, Малаховський Олександр, Митник Олеся та Орнатовська Віта у липні взяли участь у літній школі «Німецька мова та інформатика» в Університеті прикладних наук Шмалькальден, Німеччина. Поїздка відбулась в рамках Програми подвійних дипломів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» напрямку «Комп'ютерні науки». Крім вдосконалення рівня німецької мови на факультеті комп’ютерних наук у Шмалькальдені студенти прослухали також курси лекцій з інформатики професорів Хйоллера, Стейфела та Гольза. Тернопільські політехніки відвідали спеціалізовані навчальні лабораторії графічного моделювання, 3D-графіки, відео та фотографії, ознайомились з науковим проектом «Мікросліп» та особливостями навчання в університеті-партнері. В рамках програми відбулись дружні зустрічі з іноземними студентами з Бразилії та Румунії, екскурсії мальовничими місцями Тюрінгії.

Студенти ТНТУ, які навчаються за напрямом 6.050101 «Комп'ютерні науки», вже другий рік поспіль мають можливість за погодженими навчальними планами проходити спільну підготовку в Україні та Німеччині та отримати дипломи бакалавра обох університетів: ТНТУ та Університету прикладних наук Шмалькальден, Німеччина.