Зустріч студентської молоді з Віктором Руфі
та Анатолієм Раханським

29 серпня 2014 року в артгалереї «Бункермуз» відбулася зустріч студентської молоді Тернополя з почесним делегатом Парламентської Асамблеї Ради Європи, колишнім членом парламенту Швейцарської конфедерації Віктором Руфі та українським політичним діячем, багатолітнім членом Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї Ради Європи Анатолієм Раханським.

Нагадаємо, що 28 серпня Віктор Руфі та іноземні делегації прибули до Тернополя, щоб офіційно вручити Почесний Прапор Парламентської Асамблеї Ради Європи нашому місту.

Тернопільський національний технічний університет на зустрічі представляли студенти Роман Баконь, Олеся Митник, Наталя Добривода, Орнатовська Віта, Олег Грушицький, Іван Свачій.

В ході зустрічі були обговорені питання політично-економічної ситуації в Україні, розглянуті сценарії геополітичного розвитку України.

Учасники зустрічі також обговорили питання освітнього процесу в Україні та за кордоном. У студентів виникло чимало запитань, щодо Болонської системи і її відмінностей в українських та європейських університетах.