Конкурс для обдарованих і цілеспрямованих студентів

УВАГА!!! Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука — соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA» проводить відкритий конкурс для добору найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України. В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання, які є громадянами України.

Прийом та реєстрація документів 20 жовтня - 30 листопада 2014 року:

• від студентів, які подають документи безпосередньо до Програми,
  • від студентів, які подають документи до уповноваженого представника свого ВНЗ (Окіпний Ігор Богданович — голова студентського наукового товариства м. Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус 2, snt@tu.edu.te.ua).

Більш детальна інформація на сайті: www.zavtra.in.ua/competition/, а також в інформаційному довіднику.