Спортивне свято

У суботу, 11 жовтня 2014 року, на навчально-спортивній базі ФСТ «Колос» у Тернопільській області, що у селі Підгороднє проходило спортивне свято з літнього біатлону «Спорт для всіх».

У заході брали участь студенти та викладачі спортивних кафедр ВНЗ м. Тернополя, працівники УМВС України в Тернопільській області, представники управління освіти Тернопільської ОДА, відділення НОК України в Тернопільській області, Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», а також школярі Тернопільщини.

Студенти нашого університету приймали участь у конкурсах та вікторинах від обласного відділення Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення НОК України в Тернопільській області, навчалися орієнтуватися на місцевості, мали можливість попрактикуватись у розборці та зборці автоматів та іншої зброї, ознайомились з різними видами мін та снарядів, а також побачили майстер-клас зі стрільби від Олімпійської чемпіонки XXII зимових Олімпійських ігор в Сочі Олени Підгрушної, та показові виступи від працівників УМВС України в Тернопільській області.

Кафедра фізичного виховання і спорту