Фінансовий форум ЄАУ
«Стратегії ефективного фінансування університетів»

На запрошення Європейської асоціації університетів викладачі кафедри економіки та фінансів доц. Винник Т.М. та доц. Константюк Н.І. взяли участь у другому фінансовому форумі ЄАУ «Стратегії ефективного фінансування університетів», який відбувся в Університеті Бергамо, Італія, 9 - 10 жовтня 2014 року. Форум налічував 250 учасників з більш ніж 40 країн, серед яких переважна більшість — вищий керівний склад Європейських ВНЗ, представники Європейських міністерств освіти та Європейської асоціації університетів.

Даний захід є унікальною, великомасштабною Європейською платформою, що дозволяє представникам вищої освіти обговорити і поділитися досвідом, пов'язаним з фінансуванням вищої освіти, та виявити існуючі практики у сфері подолання фінансових обмежень. Основні цілі даного форуму — виявлення механізмів та стратегій ефективного фінансування університетів.

Доцентом Константюк Н.І. була підготовлена доповідь у співавторстві на тему: «Важливість фінансової диверсифікації вищих навчальних закладів в Україні в сучасній економіці», яка була представлена на секційному засіданні за тематикою «Виклики фінансовій стійкості вищої освіти на території східного сусідства».

Більше детальної інформації про форум, його учасників та представлені презентації можна знайти за посиланням: www.eua.be/eua-funding-forum-bergamo.aspx