Підведено підсумки Конкурсу на кращий відеокліп або відеоролик, оголошеного Стартап центром ТНТУ

З 15 червня по 15 вересня 2017 року проходив конкурс відеороликів та відеокліпів, оголошений Стартап центром ТНТУ. Переможцем конкурсу став студент кафедри комп’ютерних наук групи СН-22 Руслан Черевик. Він взяв участь у номінації «Створення промоційного сюжету про Тернопільський район на основі уже відзнятого відеоматеріалу квадрокоптером».

Угода про співробітництво та організацію взаємовідносин між Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя та Тернопільською районною державною адміністрацією наповнюється реальним змістом. Презентація відеоролика відбулась на зустрічі з підприємцями Тернопільського району 12 вересня.

Голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий відмітив високий професіоналізм нашого студента і надіється на продовження плідної співпраці у різних напрямках, обумовлених Угодою.

Стартап центр ТНТУ надасть переможцеві конкурсу фінансову підтримку. І запрошує студентів усіх спеціальностей до участі в майбутніх конкурсах.

Вітаємо переможця, і бажаємо йому нових творчих звершень і успіхів в усіх його починаннях.

Пропонуємо переглянути презентацію відеоролика.