Програма практики та стажування Німецького Селянського Союзу (ФРН)

Програма Німецький селянський союз фінансується Федеральним Міністерством промисловості, сільського господарства та захисту прав споживачів Німеччини.

Тривалість програми складає 4 місяці:

  • п'ятиденне навчання в навчально-дослідницькій сільськогосподарській установі з метою отримання учасниками програми загального уявлення про сільське господарство Німеччини і Європейської Спільноти, а також теоретичних і практичних знань в області тваринництва і рослинництва.
  • чотириденне навчання в агротехнічній школі «ДОЙЛА» по раціональному використанню сільськогосподарської техніки. У рамках учбових курсів учасники програми також познайомляться зі своїми кураторами і пройдуть одноденний тренінг з міжкультурних питань. Активна участь в учбових курсах для усіх практикантів обов'язкова незалежно від спеціалізації і досвіду, що мається.
  • розподіл по сільськогосподарських підприємствах. Більша частина практикантів буде розміщена по сімейних фермах, які займаються як рослинництвом, так і тваринництвом. Учасники програми житимуть і працюватимуть разом з членами сім'ї з метою вивчення структури і організації німецького сімейного сільськогосподарського підприємства. При розподілі враховуватимуться особисті інтереси і спеціалізація практикантів. Проте, враховуючи відмінність структури сільськогосподарських підприємств в країнах Східної Європи і Німеччини, практиканти мають бути готові до роботи і навчання в маловідомих для них особисто областях сільськогосподарського виробництва.

Про практику на підприємстві в Німеччині практиканти зобов'язані оформити звіт.

Протягом практики на підприємствах Німецьким Селянським Союзом будуть проведені три додаткові одноденні семінари. У програму семінарів включені відвідування підприємств по переробці сільськогосподарської продукції, організацій по реалізації сільськогосподарських продуктів, підприємств-виробників сільськогосподарської техніки та інше, включаючи культурну програму.

Німецький Селянський Союз гарантує практикантам інтенсивне кураторство в Німеччині.

Вимоги до учасників програми:

  • заповнена заява з підписом декана;
  • наявність закордонного паспорта;
  • мати практичний досвід роботи в сільському господарстві і бути готовими до практичної роботи на німецькому підприємстві;
  • мати гарні базові знання німецької мови;
  • мати водійське посвідчення на право управління легковим автомобілем і трактором.

За довідками відносно участі просимо звертатись у відділ міжнародних зв’язків ТНТУ, к.44, корпус 2, вул. Руська, 56, тел. 252976.