Відділ міжнародних зв'язків

Метою роботи Відділу міжнародних зв’язків є:
— всебічний розвиток міжнародних відносин університету для його інтеграції у світову та європейську систему освіти та підвищення авторитету у світі, організації та забезпечення міжнародної академічної мобільності викладачів та студентів, підвищенню рівня кваліфікації викладачів університету шляхом координації наукових і науково-педагогічних контактів з навчальними закладами зарубіжних країн в рамках міжнародних освітніх та наукових програм та на підставі угод про співпрацю з університетами-партнерами та іноземними науковими та освітніми організаціями.

Основні завдання

 1. Організація міжнародних зв'язків та спільних програм міжнародного співробітництва з іноземними навчальними закладами, організаціями, асоціаціями та підприємствами в галузі науки та освіти.
 2. Організація участі у програмах двостороннього та багатостороннього міжнародного і міжуніверситетського обміну, стажування та практики аспірантів, докторантів, педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників та студентів ТНТУ, підтримка міжнародних зв'язків з підприємствами, базами практики за кордоном, оформлення участі професорсько-викладацького персоналу та студентів ТНТУ в закордонних наукових семінарах, конференціях, стажуваннях, практиках, проведенні наукових досліджень.
 3. Організація та реалізація спільних міжнародних освітніх програм з закордонними університетами-партнерами з одержанням дипломів даних університетів.
 4. Надання необхідної організаційної та методичної допомоги структурним підрозділам, факультетам і кафедрам у встановленні та підтримці міжнародних зв'язків.
 5. Здійснення інформаційної та рекламної роботи з метою пошуку нових університетів - партнерів та розширення географії міжнародних зв'язків ТНТУ.
 6. Організація, координація та підтримка міжнародних зв'язків і здійснення обміну інформацією з Європейською асоціацією університетів, Великою хартією університетів, Балтійською університетською програмою, Мережею вищих інженерних шкіл Франції «n+i» та іншими іноземними освітніми й науковими організаціями та асоціаціями, а також відомими іноземними громадськими та політичними діячами, вченими та викладачами.
 7. Проведення прийомів офіційних іноземних делегацій та окремих фахівців згідно розпорядження ректора та вимог протоколу.

Співробітники

 • Лазарюк Валерій Володимирович — начальник відділу
 • Посвятовська Ганна Іванівна — провідний спеціаліст
 • Вижиковська Наталя Іванівна — провідний спеціаліст
 • Івашків Дана Юріївна — перекладач-спеціаліст
 • Хомко Наталія Ярославівна — перекладач-провідний спеціаліст
 • Цаль Наталя Ігорівна — перекладач-провідний спеціаліст

Контакти:

Адреса: м.Тернопіль, вул. Руська, 56, корпус № 2, к.44
Телефон: (0352) 51-97-29
Телефон внутрішній: 2440 (із зовнішніх телефонів через комутатор 51-97-00, тоді в тональному режимі набрати внутрішній номер)
E-mail: inter@tu.edu.te.ua
3 серпня 2017 року