З 2023 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя у складі консорціуму європейських і українських університетів реалізує міжнародний проєкт в рамках програми Erasmus+ (напрямок КА2 Розбудова потенціалу ЗВО) «Розвиток підприємливості, креативності та міжкультурних компетенцій для якісного викладання в Україні» («Stepping – up Enterpreneurship, Creativity and Intercultural Competences for High Quality Teaching in Ukraine» - «UA-Talent-Up»).
В рамках цього міжнародного проєкту к.ф.-м.н., доцент Юрій Скоренький та к.е.н., доцент Тетяна Кужда з 18 по 22 листопада взяли участь у робочій нараді у Папському університеті Саламанки, Іспанія (Pontifical University of Salamanca). Учасники підвели підсумки тренінгів з розвитку підприємливості, креативності та міжкультурних компетенцій та глобальних компетенцій, проведених в ході виконання проєкту, та обговорили підходи до створення масових онлайн-курсів.
Доцент Тетяна Кужда презентувала доповідь про стан підготовки до відкриття Хабу креативності ТНТУ, розкрила ключові моменти Положення про Хаб креативності ТНТУ на інші аспекти пов’язані з ним. Доцент Юрій Скоренький виклав бачення команди ТНТУ щодо масового онлайн-курсу, який буде створений Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя.
Учасниками проєкту з Кіпру (University of Cyprus) презентовано платформу майбутнього онлайн-курсу, склад його основних модулів. Учасники проєкту узгодили питання оцінювання, дотримання стандартів, вимог інклюзивності та доступності. Окремим заходом в рамках триденного візиту став круглий стіл, присвячений стійкості університетів України.
Постійну підтримку та супровід в реалізації проєкту, міжнародним координатором якого є Папський університет Саламанки, надають національний Еразмус+ офіс та Відділ міжнародного співробітництва ТНТУ.
Вже зовсім скоро результатом реалізації проєкту стане можливість проводити тренінги з розвитку підприємливості, креативності, міжкультурних та глобальних компетенцій для студентів та науково-педагогічних працівників у Хабі креативності ТНТУ.