Зустріч із студентами-іноземцями

30 січня 2012 року відбулася зустріч ректорату ТНТУ із студентами-іноземцями, що навчаються в університеті. На порядку денному було обговорення публікації у «Новій Тернопільській газеті», яка викликала хвилю обурення серед студентів-іноземців та неоднозначну реакцію як у колективі, так і в місті. Сама стаття носить явно замовний характер і постала фактором приниження людської гідності іноземних громадян, що межує з проявом расизму й ксенофобії. Своє обурення вульгарною та тенденційною формою подачі матеріалу й однобокого висвітлення проблеми висловив ректор університету П.В.Ясній. У виступах студентів звучали вимоги почути вибачення від редактора обласної газети та в подальшому захистити їх від подібних випадків. Репортаж про цю зустріч увечері транслювався на телеканалі «1+1».