У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя створено міжнародний ІНТЕРКЛУБ

1 лютого 2012 року, з нагоди першої річниці створення факультету по роботі з іноземними студентами, відбулось заснування та перше засідання міжнародного інтерклубу. Засновниками інтерклубу стали студенти університету з Малі, Марокко, Судану, Еритреї, Нігерії, Кенії, Таджикистану, Гани, Зімбабве, Республіки Конго та Демократичної Республіки Конго, Камеруну та Замбії. На даний час в університеті навчаються студенти із 24 країн світу.

Першим на засідання прийшов студент Даніель Сеюм з Еритреї, він і став президентом клубу у цей день. Члени клубу у дружній розмові за кавою та чаєм розповідали про мови своїх країн, символи, звичаї та домовилися зустрітися знову.

До спільної фотографії приєднались, крім студентів, членів інтерклубу, також присутні на зустрічі декан факультету по роботі з іноземними студентами Богдан Ковалюк, заступник декана факультету з виховної роботи, завідувач кафедри іноземних мов Вікторія Кухарська та начальник відділу з міжнародних зв'язків Валерій Лазарюк.