У день народження Івана Пулюя

2 лютого 2012 року у нашому університеті відбулись урочистості з нагоди 167 - річниці від дня народження видатного земляка, всесвітньо знаного фізика, винахідника, гуманіста і патріота України Івана Пулюя.

Розпочалось свято із покладання квітів до погруддя та до пам'ятних знаків славетного вченого. Віддати своє пошанування прийшли також представники влади та громадськості – міський голова Надал Сергій Віталійович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бицюра Леонід Олексійович, заступник голови обласної ради Боберський Олег Володимирович, виконавчий директор підприємства «Устронянка» (Польща) Павел Рубінський. Вступне слово виголосив перший ректор університету Шаблій Олег Миколайович.

Опісля всі присутні могли здійснити екскурсію по музею Івана Пулюя в ТНТУ, а також ознайомитись з новими архівними надходженнями.

Продовженням дійства стали пулюївські наукові читання у читальній залі науково-технічної бібліотеки нашого університету.