Брейн-Ринг

Відбувся чемпіонат ТНТУ із інтелектуальної гри «Брейн-Ринг». Ідея проведення чемпіонату належить студентському профкому. Організатори заходу поставили собі за мету започаткувати в університеті традиції інтелектуальних ігор. Не зважаючи на те, що такі змагання у нас відбувалися вперше, участь в них взяли 15 команд, що представляли 8 факультетів. Нагородження переможців чемпіонату відбулося 25 лютого. Чемпіоном університету із «Брейн-Рингу» стала збірна команда факультету комп’ютерних технологій та механіко-технологічного факультету «Нива» (Міськів Назар, Кучвара Іван, Лацік Іван, Клендій Володимир, Димко Тарас): ; ІІ місце посіла команда електромеханічного факультету «Зсув по фазі» (Працьовита Мар’яна, Процик Володимир, Козицький Андрій, Шейка Олексій, Трофимлюк Сергій); ІІІ місце – команда факультету контрольно-вимірювальних та радіокомп'ютерних систем «Мед-мастерс» (Антонов Микола, Стоянов Юрій, Ісаков Олег, Паляниця Юрій, Гарник Юрій).

За допомогу у проведенні чемпіонату студентський профком висловлює подяку: аспіранту кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем Стрембіцькому Михайлу, який власноруч виготовив ігрову установку, ведучому чемпіонату – аспіранту кафедри технології та обладнання зварювального виробництва Грещуку Миколі, персоналу читального залу університету, в приміщенні якого відбувалися змагання.