Олімпіада

27 лютого 2012 року в м.Київ на базі Київського національного університету культури і мистецтв, пройшов очний етап міжнародної олімпіади у сфері IT технологій «IT-Планета 2011/2012».

Ця олімпіада дозволяє студентам не тільки оцінити рівень своєї професійної підготовки, заявити про себе, як про талановитих фахівців і представити власні ідеї та проекти, а й дає шанс на працевлаштування в провідних міжнародних компаніях.

Наш університет представляли студенти факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії у складі:

• Вітрука Романа (СП-31);
  • Слободянюка Вадима (СІ-32).

Конкурси олімпіади, в яких брали участь наші студенти:

• «Адміністрування Windows Server 2008 R2»;
  • «Програмування Oracle Java Olympic».

Протягом 4-х годин учасники розв’язували практичні задачі за своїм фаховим спрямуванням.

Результати:

• «Адміністрування Windows Server 2008 R2» здобуто 2 місце в західному регіоні та 7 в Україні;
  • Програмування Oracle Java Olympic» здобуто 7 місце в західному регіоні.

Студенти нашого університету показали відмінні знання і високий рівень підготовки, з чим їх вітаємо.