Турнір імені Івана Пулюя

31 березня 2012 року кафедра фізичного виховання та спорту спільно з студентським профкомом провели турнір, присвячений Івану Пулюю, з футзалу, волейболу, плавання, настільного тенісу та армспорту. В змаганнях взяли участь студенти нашого університету, а також Тернопільського, Зборівського та Гусятинського технічних коледжів. Представники ТНТУ здобули перемогу у чотирьох видах з п’яти: плаванні, волейболі, тенісі та армспорті. Щодо футзалу, то тут першими стали студенти Тернопільського технічного коледжу.

У загальному заліку місця між командами розподілилися наступним чином: господарі турніру посіли І місце, ІІ місце дісталося команді Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя, ІІІ місце зайняв Зборівський технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя.