Підсумкова атестація слухачів підготовчого відділення

У відповідності до Умов прийому до ВНЗ України, Правил прийому до ТНТУ ім. І.Пулюя, в читальному залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ буде проведено підсумкову атестацію слухачів підготовчого відділення:

• з фізики – 24 квітня 2012 року з 16.00 до18.00 год.
  • з математики – 29 квітня 2012 року з 10.00 до 12.00 год.

Підсумкова атестація буде проходити у формі тестування. Перевірка виконаних завдань і обробка результатів буде проводитись в автоматизованому режимі з використанням сучасної комп’ютерної і проекційної техніки, що дасть можливість за лічені хвилини після виконання робіт отримати результати.

Додаткові бали при вступі до університету зможуть отримати тільки ті слухачі підготовчого відділення, які успішно пройдуть підсумкову атестацію.

Перепусткою на підсумкову атестацію є документ з фотографією, який засвідчує особу (паспорт, учнівський квиток).

За додатковою інформацією звертатись в Центр довузівської підготовки – (0352)52-71-44