Академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя отримала статус Центру підготовки інструкторів (Instructor Training Center)

25 липня 2012 року у зв'язку з переходом академічної програми компанії Cisco Systems до нової організаційної структури академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя отримала статус Центру підготовки інструкторів (Instructor Training Center). Новий формат передбачає наступне:

• Навчання студентів мережним принципам та навичкам з використанням навчальної програми та засобів Мережної академії Cisco
  • Суворе дотримання всіх політик Академій Cisco
  • Навчання та атестація нових та існуючих інструкторів Мережної академії (які навчають студентів)
  • Створення можливостей для постійного підвищення кваліфікації інструкторів на транзакційній та/або абонентській основі
  • Створення та обмін (онлайн) ресурсами для підготовки інструкторів
  • Пояснення інструкторам Мережної академії, яких вони навчають, як потрібно обладнати лабораторію згідно з відповідною навчальною програмою
  • Надання допомоги інструкторам Мережної академії, яких вони навчають, у створенні своїх лабораторій
  • Надання відповідей на технічні запитання інструкторів, щодо навчальної програми або лабораторії

Корпорація Cisco впровадила велику кількість механізмів підтримки учасників спільноти, що дають змогу розв’язувати технічні та програмні проблеми, забезпечувати високу якість навчання, а також стимулювати досягнення високих результатів студентами. До цих переваг також належать:

• Академічна якість – Мережна академія Cisco складається з більш ніж 10 000 академій, в яких понад 20 000 викладачів навчають 1 мільйон студентів у 165 країнах, використовуючи сертифіковані навчальні програми Cisco.

Про Мережеву академію