НАШІ ВІТАННЯ!

Уся університетська громада щиросердечно здоровить ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Петра Володимировича Яснія із 60-літнім ювілеєм!

Вельмишановний Петре Володимировичу!

Прийміть щирі вітання та побажання міцного здоров'я, родинного благополуччя та реалізації усіх задумів і планів.

Мудрий керівник і організатор, висококваліфікований викладач, яскрава особистість – Ви заслужили повагу й авторитет серед однодумців та колег.

Ми глибоко переконані, що багатий досвід роботи і відданість справі й надалі будуть надійною запорукою успішного розвитку Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Щедрої Вам долі, довгих років щасливого життя та нових здобутків на ниві служіння Українській державі.