Науково-практична конференція

У відомій пісні співається:
"Мої літа – моє багатство"

Кафедрі менеджменту підприємницької діяльності в жовтні місяці виповнюється 10 років. За цей час з ініціативи кафедри створено спеціалізовану Вчену раду по захисту кандидатських робіт, відкрито електронне наукове фахове видання, відкриваються нові спеціальності, видаються навчальні посібники і монографії (кого більше цікавить життя кафедри просимо переглянути сайт та слайд-фільм про кафедру.

Власне досягнення та здобутки кафедри передбачено обговорити на науково-практичній конференції (наказ ректора №593-01 від 05.09.2012р.) присвяченій цьому структурному підрозділу за темою «Шляхи розвитку науки про підприємництво та підготовка кадрів на інноваційних засадах».

В процесі конференції передбачено обговорити дві актуальні проблематики: «Ресурсономіка: теоретичні та прикладні аспекти» (доповідач Вовк І.П.) та «Стратегія інтернет-просування продукту в умовах підприємницького конкурентного середовища» (доповідач Оксентюк Р.А.).

Під час конференції відбудеться відзначення професорсько-викладацького складу та інші заходи.

тел. для довідок 23-51-14

Кафедра менеджменту підприємницької діяльності