Школа громадської активності

11 жовтня 2012 року в читальному залі науково-технічної бібліотеки ТНТУ в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця України» громадська організація «Файне місто» провела презентацію освітнього проекту «Школа громадської активності».

Як зазначив голова ГО «Файне місто» Рустам Єргешов, мета проекту – надати молодим громадським активістам Тернопільщини знання та навички, що дозволяють їм підвищити ефективність їхньої громадської роботи, також ознайомити їх з механізмами лобіювання інтересів громадян, та впливу на прийняття рішень місцевою владою, вибудовувати ефективний механізм роботи в різних соціальних об'єднаннях.

Презентація проекту включала наступні аспекти:

• суть проекту;
  • яка користь проекту для молоді;
  • чого будуть навчати на проекті;
  • що чекає на випускників проекту;
  • заповнення анкет учасника проекту.

Окрім студентів, участь в зустрічі взяли представники органів студентського самоврядування та студентського профкому університету, адже саме на цих людей покладена відповідальна місія представляти інтереси студентської громади.

Підтримав захід відділ виховної роботи та зв'язків з громадськістю, на чолі з керівником Децик Оксаною Ярославівною.