ІІІ Міжнародна науково-методична конференція
форум молодих економістів-кібернетиків

«Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід»

Впродовж двох днів, 4 - 5 жовтня 2012 року, в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка проходив Форум молодих економістів-кібернетиків та ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Моделювання економіки: проблеми, тенденції, досвід».

Участь у конференції взяли представники кафедр економічної кібернетики та програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на чолі із завідувачем кафедри економічної кібернетики, проректором з наукової роботи, д.т.н., проф. Рогатинським Романом Михайловичем.

Робота конференції велась за наступними напрямами:

1. Моделювання економіко-виробничих систем.
  2. Економетричні моделі та методи прогнозування.
  3. Сучасні напрямки і підходи у моделюванні економіки.
  4. Інформаційні технології в моделюванні економіки.
  5. Проблеми підготовки фахівців з економічної кібернетики.
  6. Актуальні проблеми теоретичної та прикладної економіки.

«Коли наука в руках молоді — наша держава має майбутнє», — сказав проректор із наукової роботи Львівського національного технічного університету імені Івана Франка, д.х.н., проф. Котур Богдан Ярославович, а ще він висловив побажання, щоб «розробки та дослідження науковців були почуті політиками й покладені в основу розвитку економіки України».