І знову зустрічі

У вівторок, 23 жовтня 2012 року, до нашого університету завітав із дружнім і плідним візитом провідний науковий співробітник Інституту фізики НАН України, почесний доктор ТНТУ Шендеровський Василь Андрійович.

За запрошенням ректорату та кафедри фізики гість взяв участь у наступних заходах. Василем Андрійовичем була прочитана лекція «З історії відкриття рідких кристалів» для студентів і викладачів університету. А під час урочистого засідання вченої ради ТНТУ ректор Ясній Петро Володимирович вручив Шендеровському Василю Андрійовичу диплом почесного доктора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Подякувавши адміністрації та колективу університету за високу відзнаку, Василь Андрійович подарував науково-технічній бібліотеці ТНТУ свої нові книги.