Творча презентація факультетів університету

22 листопада 2012 року в ОМЦ «Політехнік» відбулася творча презентація факультетів університету. Презентація проводилась з нагоди Міжнародного дня студента, який спудеї святкували 17 листопада.

У ході презентації були представлені номери художньої самодіяльності, відеопрезентації факультетів та відбулося відзначення кращої відеопрезентації факультету.

Кращими у відеопредставленні факультетів були ФІС, ФРК і ФКТ. Також за чудову підготовку номерів художньої самодіяльності були відзначені ФБВ, ФПД, МТФ, ФХМ, ЕМФ.

Слова щирої подяки усім учасникам висловила начальник відділу виховної роботи та зв'язків з громадськістю Децик Оксана Ярославівна. Вона зазначила: «Без студентської активності та ентузіазму не було би цього свята. Сьогодні так важливо відкрити у кожному студенті СТУДЕНТА творчого, комунікабельного, не байдужого до студентського культурного та соціального життя».