ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

17 березня 2013 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбувся День відкритих дверей.

Захід проходив в читальному залі бібліотеки ТНТУ. Під час зустрічі майбутні абітурієнти та їх батьки дізнались про сьогодення та історію університету від ректора Яснія П.В., про міжнародну діяльність та міжнародні зв'язки розповів проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф., із вступною кампанією та правилами прийому до ТНТУ ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії Лещук Р.Я.

Також присутні мали можливість переглянути відеофільм про університет, поспілкуватись із деканами, здійснити ескурсії аудиторіями та лабораторіями Тернопільської політехніки.

Сподіваємось, майбутні абітурієнти почерпнули для себе багато корисної інформації та зацікавились технічною освітою. Наші двері завжди гостинно відкриті для вас!