Скажи «ні» наркотикам — обери здоров’я

Студенти нашого університету взяли участь у благодійній акції «Скажи «ні» наркотикам — обери здоров’я», що відбулася 6 квітня 2013 року в драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Ініціатори заходу — управління МВС України в Тернопільській області, громадська організація «Центр розвитку Тернопільщини», управління у справах сім’ї та молоді й управління освіти і науки облдержадміністрації.

Впродовж заходу у фойє театру діяла благодійна виставка-продаж картин, з метою збору коштів для реабілітації наркозалежних та хворих на туберкульоз і СНІД. Особливістю виставки було те, що частину з представлених картин намалювали люди, що намагаються позбутися наркотичної залежності. Також, у виставці взяли участь роботи тернопільських художників та учнів школи-мистецтв.

Наш університет теж долучився до доброї справи — студентський профкомом придбав одну із картин, за що був відзначений подякою управління МВС України в Тернопільській області.