Спартакіада «Здоров’я»

8 - 12 квітня 2013 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту НСОЦ «Політехнік» проводилась спартакіада «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу та співробітників нашого університету. У змаганнях взяли участь 72 працівники (сім факультетів та АГЧ).

У загальнокомандному заліку спартакіади «Здоров’я» I місце зайняв факультет машинобудування та харчових технології (декан Лещук Р.Я.), ІІ мiсце — електромеханiчний факультет (декан Андрійчук В. А.), ІІІ мiсце — факультет комп'ютерних технологій (декан Стухляк П. Д.). Далі командні результати розподілились таким чином: 4-те місце — АГЧ, 5-те місце — ФІС, 6-те місце — ФПД, 7-ме місце — ФРК, 8-ме місце — ФБВ.

У кожному виді спорту, за призові місця, команди були нагороджені грамотами та грошовими преміями, а переможцю в загальному заліку спартакіади на Вченій Раді університету буде вручено перехідний Кубок університету.

Активно сприяли проведенню спартакіади голова профкому університету Жаровський О.С., його заступник Надозірний Я.П., викладачі кафедри фізичного виховання і спорту.

Займайтесь активно спортом, ведіть здоровий спосіб життя i будете здоровими!

Кафедра фізичного виховання і спорту