Засідання вченої ради університету

25 квітня 2013 року о 15:00 год. в читальному залі науково-технічної бібліотеки відбудеться засідання вченої ради ТНТУ з порядком денним:

1. Про наукові школи університету.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.
  2. Балотування щодо присвоєння вченого звання:
    • к.е.н., доц. кафедри державного управління і економіки Кудлаку Віталію Ярославовичу;
    • к.е.н., доц. кафедри менеджменту у виробничій сфері Кужді Тетяні Іванівні;
    • к.е.н., доц. кафедри менеджменту у виробничій сфері Юрик Наталії Євгенівні.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.
  3. Про стан використання електронних навчальних курсів у навчальному процесі.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М., голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  4. Про шляхи розширення співпраці з ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з питання підготовки фахівців за скороченою формою навчання.
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи Дячук С.Ф.; голова комісії з проблем навчання Підгурський М.І.
  5. Про затвердження навчальних планів.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  6. Про затвердження Положення про норми часу для планування та обліку навчальної, основних видів методичної, наукової й організаційної роботи науково-педагогічних працівників ТНТУ.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  7. Про затвердження Положення про дипломне проектування.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  8. Про призупинення дії Положень про преміювання професорсько-викладацького персоналу та Положення про преміювання працівників ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: перший проректор Митник М.М.
  9. Про затвердження Положення про до аспірантську підготовку в ТНТУ ім. І.Пулюя.
    Доповідач: проректор з наукової роботи Рогатинський Р.М.
  10. Затвердження рекомендацій НТР і НМР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.