Конкурс успішних історій про студентські сім’ї

У рамках реалізації проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у вищих навчальних закладах» (програма ЄС «Інвестуючи у людей») за участю Сумського державного університету та Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя та з нагоди святкування в Україні Дня матері, Центром підтримки сім’ї СумДУ оголошується конкурс успішних історій про студентські сім’ї.

Пропонований формат представлення історій — оповідання та/або фотографії.

Найкращі роботи будуть відзначені призами та розміщені на сайті проекту www.leleka.sumdu.edu.ua/uk/.

Для участі у конкурсі надсилайте, будь-ласка, свої роботи на електронну адресу: leleka@sumdu.edu.ua, вказавши ПІБ, назву навчального закладу, курс та спеціальність навчання, контакти (телефон та ел. адресу).

Фотографії мають супроводжуватись підписом/назвою, оповідання – заголовком.

Кінцева дата подання конкурсних робіт — 10 травня 2013 року.

Запрошуємо до участі.