Конференція

19 - 21 квітня 2013 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулась ІІ Міжнародна науково-практична студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства».

Наш університет на конференції представив голова студентської ради ТНТУ Грушицький Олег, який виступив з доповіддю на тему: «Роль молоді у розвитку суспільства».

Протягом роботи у секціях та комітетах НСС, було вирішено ряд проблемних питань, які найбільше цікавлять та хвилюють сьогоденних студентів.

Під час роботи конференції, окрім наукової діяльності, не забули студенти і про дозвілля! Відвідали цікаву екскурсію містом, на якій дізналися багато нового та цікавого про Тернопіль; побували у визначних та історичних місцях міста.

Під час закриття студентської конференції, присутні отримали сертифікати учасника.