Творчий звіт

24 квітня 2013 року в освітньо-мистецькому центрі «Політехнік» відбувся звіт мистецьких колективів університету "Студентська весна".

Організатором свята виступив відділ виховної роботи та зв’язків з громадськістю ТНТУ ім. І.Пулюя на чолі із начальником відділу — Децик Оксаною Ярославівною, художній керівник цього мистецького заходу — Кліщ Микола Ярославович.

Святковий концерт являв собою прекрасне дійство, в якому були і обрядовість, і національний колорит та гарячі латинські мелодії. В програмі прозвучали поезії Володимира Сосюри, Олени Теліги, Олександра Олеся у виконанні ведучої — Лідії Дерень; українські народні пісні «Ой у полі криниченька» (квартет: Кліщ Микола, Кліщ Світлана, Децик Оксана, Максим Негодін), «Чом ти не прийшов» (тріо: Попадюк Оксана, Петращук Олександра, Процик Оксана); пісні з репертуару Rocco Granata «MARINA» (дует: Кліщ Микола, Грицишин Ірина), Vengaboys «Shalalala» (соло: Митник Уляна), а також пісня О.Білозір «Вольная воля» (соло: Марків Оксана)

Опісля виступів учасників мистецького звіту Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя свої творчі досягнення представляв Технічний коледж ТНТУ.