ХІV КОНФЕРЕНЦІЯ
трудового колективу ТНТУ

10 червня 2013 року в актовій залі комплексу «Політехнік» відбулася ХІV КОНФЕРЕНЦІЯ трудового колективу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

На порядку денному розглядались наступні питання:

1. Внесення змін до Статуту Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та до Положень про коледжі ТНТУ ім.І.Пулюя (доп. голова статутно-організаційної комісії вченої ради університету проф. Марущак П.О.)
  2. Вибори членів вченої ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (доп. вчений секретар доц. Крамар Г.М.)
  3. Внесення змін до Положення про Технічний коледж ТНТУ ім.І.Пулюя (доп. директор коледжу доц. Калушка В.П.).
  4. Затвердження Положення про студентське самоврядування Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (доп. проректор з науково-педагогічної роботи доц. Дячук С.Ф.)
  5. Про внесення змін до Колективного договору університету (доп. голова профспілкової організації ТНТУ Жаровський О.С.)

В завершення конференції ректор Ясній П.В. підвів підсумки роботи університету, висвітлив результати планової перевірки навчального закладу Міністерством освіти і науки України та закцентував увагу на цьогорічній вступній кампанії.