Олімпійський день у Тернополі

«Олімпійський день», а саме день започаткування Олімпійських ігор проводять майже у двохсот країнах світу на честь створення Міжнародного Олімпійського комітету. Цього року такий захід в Україні має особливий статус, оскільки проходить в рамках святкування 100-річчя олімпійського Києва під гаслом «Історія — є. Майбутнє — твоє!».

Отож, 21 червня 2013 року у нашому місті на Театральному майдані проводився легкоатлетичнй крос на 600 метрів, у якому брали участь тернополяни різного віку. Серед них представники вишів, шкіл, організацій і спортивних секцій міста. Наймолодшим учасникам було всього по шість років! Спочатку пройшов масовий забіг, а потім спортсмени змагались між собою у вікових категоріях.

У цьому спортивному святі приймали активну участь студенти-легкоатлети нашого університету. У віковій групі 15-18 років перемогу здобув Дмитро Юрчик (СН-11). А Остап Пуківський (СНс-41) у віковій групі 19-29 років здобув «бронзову» медаль! Переможців нагородили грамотами, призами і кубками.