Урочисте вручення дипломів

2 липня 2013 року на факультеті по роботі з іноземними студентами відбулось урочисте вручення дипломів.

Дипломи бакалавра отримали 28 студентів з Камеруну, Гани, Нігерії, Габону, Республіки Конго, Демократичної Республіки Конго, Тунісу, Малі, Марокко, Таджикистану. Студенти-іноземці здобули освіту за напрямами підготовки: «Менеджмент», «Радіоелектронні апарати», «Електротехніка та електротехнології», «Харчові технології та інженерія», «Комп'ютерні науки».

Урочисте дійство розпочалось виконанням Державного Гімну України. Зі словами вітань до випускників звернулись ректор ТНТУ Петро Володимирович Ясній, проректор з науково-педагогічної роботи Степан Федорович Дячук, декан факультету Богдан Павлович Ковалюк. Навзаєм зі словами вдячності випускники звернулись до керівників університету, його структурних підрозділів, з особливої теплотою згадали працівників деканату та викладачів, які навчали їх. Багатьом з них були вручені особливі відзнаки.

Свою пісню усім присутнім подарував Удах Терри (гр. ІСН-42), а завершальним акордом церемонії вручення дипломів стало виконання випускниками музичної композиції Майкла Джексона та Лаєна Річі «We Are the World».