Cтуденти ТНТУ склали Військову присягу на вірність Українському народу

27 липня 2013 року на плацу 11-ї Тернопільської артилерійської бригади студенти нашого університету урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народу. Військова присяга — це персональна клятва громадян України, які вступають на військову службу, на вірність і відданість народу Україну, сумлінно і чесно виконувати громадський і військовий обов’язок, неухильно додержуватися Конституції та законів України.

Протягом двох останніх років студенти університету паралельно із своїм основним навчанням двічі на тиждень проходили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. До складання іспитів були допущені 39 студентів.

Усі студенти склали Військову присягу та були включені до проекту наказу Міністра оборони України про присвоєння первинного офіцерського військового звання «молодший лейтенант».