Перемога наших дівчат!

19 листопада 2013 року у Тернополі в приміщенні нічного клубу «Allure» відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». Змагання розпочалося із вітального слова організаторів. У фіналі змагались 10 учасників, які пройшли попередні етапи конкурсу та представляли вищі навчальні заклади Тернополя, зокрема Тернопільський національний технічний університет ім.І.Пулюя представляли: Козбур Ірина (гр. ЕМм-51), Соболівська Наталя (ЕТ-22) та Хабурський Юрій (МР-41).

Мета проведення конкурсу — виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства. Тому всі учасники цього конкурсу якнайкраще продемонстрували свої таланти, можливості, вміння та спритність у запропонованих конкурсних завданнях.

Першим завданням була відео-презентація учасника, де потрібно було представити себе, свою діяльність та свій навчальний заклад.

Другий конкурс був найцікавішим, адже в ньому учасники демонстрували свої таланти та вміння. Глядачі мали змогу насолодитись чудовими співами, танцями, «відчути» поезію Наталі Соболівської та навіть поринути у світ власноруч майстерно вишитих вишиванок Козбур Ірини.

У третьому інтелектуальному конкурсі учасникам довелось відповідати на досить складні, але водночас і цікаві запитання. Потрібно було показати своє вміння швидко орієнтуватись у складних ситуаціях та приймати правильні рішення, особливу кмітливість та інтелект тут проявили студенти нашого університету.

Варто відзначити, що оцінювали учасників відомі на Тернопільщині особистості, а саме:

• Хомінець Василь Петрович (голова Тернопільської обласної ради);
  • Круть Микола Миколайович (начальник управління у справах сім'ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради);
  • Заверуха Ольга Петрівна (заступник начальника відділу у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради);
  • Грушицький Олег (мер Студреспубліки 2013-2014 рр.).

У рамках конкурсу визначили переможців у наступних номінаціях: «Кращий студент — митець», «Кращий студент — громадський діяч», «Кращий студент — глядацьких симпатій» та «Кращий студент Тернопільщини».

Боротьба між учасниками конкурсу була вкрай напруженою, вирувало багато емоцій та художнього хисту. Після напруженої боротьби журі обрало переможців. Студенти ТНТУ здобули перемогу у двох номінаціях із 4-х. В номінації «Кращий студент — митець» перемогу отримала Козбур Ірина, студентка 5 курсу Електромеханічного факультету. В номінації «Кращий студент — глядацьких симпатій» перемогла Соболівська Наталя, студентка 2 курсу Електромеханічного факультету.

Нащі щирі вітання переможцям з побажаннями професійних та творчих успіхів у майбутньому!

Заступник декана ЕМФ,
Богдан Оробчук