Звернення колективу ТНТУ

2 грудня 2013 року відбулося розширене засідання ректорату, вченої ради, органів студентського самоврядування, колективів профспілок працівників і студентів Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя.

Колектив Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя засуджує насильницькі дії щодо розгону мирної акції протесту студентської молоді у м. Києві 30 листопада 2013 року і підтримує Всеукраїнські та загальноміські протестні акції, що реалізуються відповідно до ст. 39 Конституції України та право студентів та працівників університету на вільне волевиявлення щодо участі у зборах, мітингах, походах і демонстраціях.

Для забезпечення волевиявлення студентів та працівників університету створено Координаційний комітет.