23 - 27 квітня 2014 року відбудеться зустріч учасників проекту «Міжуніверситетські стартап центри для розвитку та підтримки студентських інновацій» 530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHES з університетів-партнерів:

• Університету Монпельє 2, (Франція)
  • Бекінгемширського Нового Університету (Великобританія)
  • Технологічного університету Тампере (Фінляндія)
  • Молдовської Економічної Академії (Республіка Молдова)
  • Комратського державного університету (Республіка Молдова)
  • Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (Україна)
  • Білоруського державного університету (Білорусь)
  • Білоруського національного технічного університету (Білорусь)
  • Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури (Україна)
  • Харківського національного університету міського господарства (Україна)
  • Сумського державного університету (Україна).

У програмі зустрічі:

Четвер 24 квітня

• 10.00-11.00 Презентація Темпус проекту SUCSID «Міжуніверситетські стартап центри для розвитку та підтримки студентських інновацій» та презентація Міжуніверситетських Регіональних Стартап Центрів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Молдовської Економічної Академії, Білоруського державного університету.
  • 11.15-13.00 Спільний семінар Управління стратегічного розвитку міста Тернопіль та учасників проекту.
  • 14.30-17.00 Інформаційно-ознайомча зустріч з представниками місцевого бізнесу у компанії «Микулинецький Бровар».

П’ятниця 25 квітня

• 11.15-13.00 Інтерактивна гра моделювання ділової діяльності для об’єднаних команд учасників проекту та студентів.
  • 14.15-15.15 Інформаційно-ознайомча зустріч у Тернопільському регіональному центрі зайнятості.
  • 15.25-16.15 Зустріч з налагодження зв’язків з представниками місцевої влади та бізнесу у Науковому парку «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля».
  • 16.15-17.30 Інформаційно-ознайомча зустріч з компанією «Інтеграл».

Субота 26 квітня

• 9.30-11.00 Семінар про історії успіху інноваційних компаній Бізнес-інкубатора Тернопільщини «Профі-центр», «MagneticOne», «Вишиванка».

Регіональний міжуніверситетський Стартап центр у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя створений відповідно до Темпус проекту 530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHES «Створення міжуніверситетських стартап центрів для студентської інноваційної діяльності». Регіональний міжуніверситетський Стартап центр у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя створений відповідно до Темпус проекту 530349-TEMPUS-1-2012-1-FR-TEMPUS-JPHES «Створення міжуніверситетських стартап центрів для студентської інноваційної діяльності».