У розробці Першого етапу модернізації економіки України
взяли участь учені нашого університету

Як відомо, 15 - 17 травня 2014 року відбулися збори Академії економічних наук України. На зборах, крім звіту регіональних відділень академії та президії АЕНУ, відбулася презентація фундаментального колективного монографічного видання «Перший етап модернізації економіки України», яке побачило світ під грифом НАН України, МОН України, АЕНУ, під загальною редакцією Алимова О. М., Амоші О. І. та Ляшенка В. І.

Прикметно відмітити, що співавторами видання стали учені ТНТУ ім. І. Пулюя серед яких д.е.н., проф. Андрушків Б. М., д.е.н., проф. Кирич Н. Б., к.е.н., доц. Владимир О. М., к.т.н., доц. Вовк Ю. Я., к.е.н. Вовк І. П., к.е.н., асистент Мельник Л. М., к.т.н., доц. Стойко І. І. та інші.

Монографія передбачає 5 розділів, які охоплюють характеристики передумов сталого соціалістичного розвитку, шляхи модернізації базових секторів економіки та інфраструктури, розкрито особливості регуляторної політики та поліпшення бізнес-клімату, внесено пропозиції з структурної трансформації та міжнародної інтеграції економіки.

Загалом, обсяг монографії становить майже 100 д.а., що становить 798 сторінок розширеного формату.

Обговорення монографії мало місце на засіданні кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва. Будемо надіятися, що поява у світ такого значимого видання надихне учених економічних факультетів до нових творчих наукових злетів.