Команда TNTU_BraveHedgehogs у фіналі Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування

Команда кафедри програмної інженерії TNTU_BraveHedgehogs (у складі: Бармак Ігор, гр. СП-21, Срогий Юрій, гр. СП-21, Заяць Володимир, гр. СП-21, тренер — Петрик Оксана Юліанівна, ст. викл. кафедри КС), як одна з кращих команд університетів Західного реґіону України за результатами 2-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (м. Львів, ЛНУ 12-14.09.14р.) здобула право виступати у IIІ (фінальному) етапі Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування, що відбудеться у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця (м.Харків), з 16.10.14 по 19.10.14.

Бажаємо подальших успіхів і нових результатів!

Кафедра програмної інженерії