До Дня українського студента

в Тернопільській політехніці

Програма заходів:

13 жовтня — понеділок

• Ярмарок домашньої випічки. Благодійна акція, усі зібрані кошти з якої будуть передані на лікування 20-річного Ігоря Назаревича, студента Тернопільського педагогічного університету, який отримав важке поранення у зоні АТО.
    12.30 год, фойє навчального корпусу №2

14 жовтня — вівторок

• Молебень з нагоди свята Покрови, Дня українського козацтва та створення Української Повстанської Армії.
    09.30 год, біля каплички Пресвятої Богородиці ТНТУ ім.І.Пулюя

• Благодійний концерт народного артиста України Остапа Гавриша «Червона калино, скинь чорну хустину», присвячений пам'яті студента ТНТУ Степана Стефурака, який загинув у зоні АТО.
    17.00 год, ОМЦ «Політехнік», вул. Білогірська, 50

15 жовтня — середа

• Великий студентський велопробіг до Дня українського студента. Захід спрямований на підтримку розвитку велосипедного руху та створення велодоріжок у місті Тернополі. У велопробігу разом із студентами ТНТУ ім.І.Пулюя візьмуть участь студенти з медичного, педагогічного та економічного університетів міста.
    14.30 год, велопробіг стартуватиме біля навчального корпусу №2 ТНТУ ім.І.Пулюя

Дивитися в повноекранному режимі

16 жовтня — четвер

• Ранкова зарядка для студентів.
    10.50 год, між навчальними корпусами №1 і №2

• Курс першої домедичної допомоги.
    15.30 год, зустріч біля навчального корпусу №2

• Спільний студентський перегляд фільмів.
    18.00 год – 20.00 год, навчальний корпус №2, ауд.79

18 жовтня — субота

• Поїздка студентів ТНТУ у місто Львів, відвідування музею «Національно-визвольної боротьби України» у Львові.