Змагання з волейболу

Відповідно до плану спортивних заходів ТНТУ ім.І.Пулюя 11 - 13 листопада 2014 року в спортивному комплексі «Політехнік» була проведена Спартакіада з волейболу серед факультетів університету. В змаганнях прийняли участь 7 факультетів університету.

Під час проведення спортивних змагань спортсмени університету продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, добрі фізичні та психологічні якості. За високі результати, продемонстровані в зазначених змаганнях, нагороджені:

• за І місце – грамотою збірна команда механіко-технологічного факультету;
  • за ІІ місце – грамотою команда факультету машинобудування та харчових технологій;
  • за ІІІ місце – грамотою команда електромеханічного факультету;
  • ІV місце – факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії;
  • V місце – факультет контрольно-вимірювальних та радіокомп'ютерних систем;
  • VІ місце – факультет комп'ютерних технологій;
  • VІІ місце – факультет управління і бізнесу у виробництві.

В суддівстві змагань були залучені студенти ІV –V курсів збірної команди університету з волейболу: Грицай Юрій, Цанцала Роман, Старик Ігор.

Кафедра фiзичного виховання i спорту