Змагання з плавання

18 - 19 березня 2015 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» проходили змагання з плавання серед вищих навчальних закладів ІІІ–VІ рівнів акредитації в залік VІІІ літньої Універсіади Тернопільського обласного управління з фізичного виховання та спорту, управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 5 збірних команд вищих навчальних закладів м. Тернополя.

Вітаємо призерів та переможців змагань студентів: Мельника Максима (ФІС), Савіцького Андрія (ФКТ), Куземко Анатолія (ФІС), Скорохода Антона (ФРК), Пошелюжного Олександра (ФКТ), Іліва Максима (ФІС), Грабець Олега (ФКТ), Гурняка Андрія (ФКТ), Кінаша Дмитра (ФХМ), Шинкара Олега (ФХМ), Шайдюка Богдана (ФХМ), Баб’яка Дениса (МТФ), Малаховського Олександра (ФІС), Фолюша Віктора (ФБВ), Сагата Павла (ФБВ), Ружицького Артема (ФПД), Біломазура Костянтина (ФІС), Миколишина Віталія (ФПД), Ганець Андрія (ФІС), Дживака Тараса (ФБВ), Храпа Володимира (ФІС), Попадюк Оксану (ФКТ), Роздобутько Наталю (ФБВ), Гарматюк Адріану (ФБВ), Шевченко Олега (ФІС), Гринчука Євгена (ФКТ), Юр’єва Олександра (ФКТ).

Команди до змагань підготували: зав. кафедри фіз. виховання і спорту доц. Курко Я.В., ст. викладач Федчишин О.Я., ст. викладач Босюк О.М.

Бажаємо і далі покращувати свої результати, а в житті завжди бути першими.

Кафедра фiзичного виховання i спорту