Змагання з плавання

6 квітня 2015 року на базі спортивного комплексу «Політехнік» відбулися змагання з плавання в залік студентської Спартакіади серед факультетів ТНТУ ім.І.Пулюя, в яких взяли участь 73 студенти з восьми факультетів.

Командні результати розподілились наступним чином: 1-ше місце ФІС (521 очко), 2-ге місце ФКТ (491 очко), 3-тє місце ФБВ (257 очок), 4-те місце ЕМФ (191 очко), 5-те місце ФРК (186 очок), 6-те місце МТФ (144 очко), 7-ме місце ФХМ (88 очок), 8-ме місце ФПД (56 очок).

Вiтаємо переможцiв та призерiв змагань.

З Міжнародним Днем спорту (відзначається 6 квітня) та Всесвітнім Днем здоров’я (відзначається 7 квітня) вітаємо усіх, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях, усіх, хто не уявляє своє життя без спорту. Ведiть здоровий спосiб життя i будьте здоровими!

Кафедра фізичного виховання і спорту