У структурі університету відбулися зміни:

1. Факультет електронних апаратів і комп'ютерних систем реорганізовано у факультет комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС).
  2. Кафедру радіо-комп'ютерних систем реорганізовано у кафедру комп'ютерної інженерії.
  3. Факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії підпорядковано кафедри: комп'ютерних наук (КН), фізики (ФЗ), інформатики і математичного моделювання (ММ), комп'ютерної інженерії (КІ).
  4. В.о. декана факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії призначено к.т.н., доц. Митника М.М.
  5. Факультету радіо-комп'ютерних систем підпорядковано кафедри: біотехнічних систем БТ), приладів і контрольно-вимірювальних систем (ПВ), математичних методів в інженерії (МН).