Змагання з легкоатлетичного кросу

23 квітня 2015 року у Тернополі, в Кутківецькому лісі, проходили змагання з легкоатлетичного кросу серед ВНЗ ІІІ-ІV р.а., в яких взяли участь студенти нашого університету.

Дівчата змагалися на дистанціях 2 та 3 кілометри, а юнаки — 3 та 5 кілометрів. Загалом, наші бігуни не змогли скласти командної конкуренції досвідченим легкоатлетам з педагогічного та економічного університетів. Проте, в особистому заліку наші спортсмени показали високі результати. Так, першокурсниця Юля Грицина (гр. СП-11) зуміла фінішувати 5-ою на дистанції 3 км. Цікавим, емоційним, видовищним був забіг на 5 км серед чоловіків, у яких приймали участь майстри спорту України. З перших метрів старту лідерство взяв представник педагогічного вишу, майстер спорту України міжнародного класу з біатлону Дмитро Підручний. Чисельна більшість уболівальників та глядачів підтримувала знаменитого спортсмена, срібного призера Кубка світу протягом усього забігу. Усі чотири кілометри він лідирував, а на останньому кілометрі вперед «вирвався» наш Дмитро Юрчик (гр. СН-31), який фінішним спуртом на 28 секунді випередив Дмитра Підручного.

Наші вітання Дмитру Юрчику!

Кафедра фізичного виховання та спорту ТНТУ